SANAT SOKAĞI ATÖLYESİ

SANAT SOKAĞI ATÖLYESİ

SANAT SOKAĞI ATÖLYESİ

Okulumuzun Sanat Sokağı adlı atölyesinde yeni nesil eğitimin en önemli öğretim yöntemlerini aktif bir şekilde kullanıyoruz.

Akıl Zeka Oyunları Atölyesi

Öğrencilerimizi çok yönlü bir şekilde geleceğe hazırlıyoruz.

Küpler, Reversi, piramit (pylos), Abbalone(sumo), Dama, Bihar, Bardaklar gibi daha birçok akıl zeka oyunları ile öğrencilerimize; 

çok yönlü düşünme, yeteneklerini keşfetme, motor becerilerini geliştirme, sorunlarına kolaylıkla çözüm üretebilme gibi kazanımları veriyor ve eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz. 
 
Görsel Sanatlar Atölyesi
her yetenek kendi içinde çok özeldir. Öğrencilerimizin hayal gücünü, el becerilerini, yaratıcılıklarını kullanabilecekleri bu atölyemizde alanında uzman olan öğretmenimiz ile öğrencilerimizin yeteneklerine sahip çıkıyoruz.
Yaratıcı Drama Atölyesi
IMG-20220306-WA0019
Öğrencilerimizin ders içeriklerini, canlandırmalar yoluyla gerçek dünya ile kurgusal dünya arasında gidip gelmelerini olanaklı kılarak, bir bilinçlenme ve kültürlenme süreci içerisinde, her alanda yaratıcı, kendine yetebilen, kendini tanıyan, çevresiyle sağlıklı iletişim kurabilen bireyler olarak geleceğ taşımak için yaratıcı drama yöntemini derslerimizde kullanmaktayız.
 
Müzik Atölyesi
 
IMG-20220306-WA0020
<MÜZİK HAYATIN PARÇASIDIR>
 
Her birey iç benliğini farklı şekillerde ifade eder. Öğrencilerimizin kendilerini en rahat şekilde ifade edebilmelerini sağlamak için her yolu sunmaktayız. Müzik  de bu yollardan en önemli birisidir. Öğrencilerimizin yeteneklerini, hayallerini, en iyi şekilde ifade ederek ufuklarını açmak için alanında uzman öğretmenimizle müzik atölyesini öğrencilerimize sunmaktayız.